O nas

Dbamy o to aby wykonywać swoją pracę dokładnie i sumiennie,
podchodząc jednak do niej twórczo z wyobraźnią i ekspresją.

Jesteśmy zdeterminowani do osiągnięcia zadowolenia i uznania klientów, którym stwarzamy poczucie wyjątkowości, oryginalności, inspirujemy i wspieramy w realizacji unikalnych projektów, pomysłów na dekoracje, pamiątki, prezenty.

Urodziny, imieniny, dzień matki, dzień babci, dzień dziadka, itd. to okazje na podarowanie ramki, foto ramki, kubka, szklanki, fartucha z życzeniami. Ślub, jubileusze, komunie, chrzciny, rocznice to okazja do sprezentowania pamiątkowej ramki, wazonu, dekoracyjnych pudełek, poduszek. Konkursy, turnieje, zawody, mecze to okazje do wręczenia tematycznych, ciekawych nagród, dyplomów, pamiątek od organizatorów uczestnikom wydarzeń i imprez.
Ukochanym osobom, rodzinie, znajomym bliższym i dalszym, pracownikom, partnerom biznesowym możemy podarować spersonalizowane przedmioty, które będą nas przypominać, nasze marzenia, wakacje, zawody, zainteresowania,  styl bycia, będą wzbudzać emocje, wspomnienia i przekazywać nasze uczucia i oczekiwania.


W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email tola@tola.com.pl lub telefonicznie pod numerem 502 22 83 64.

Serdecznie zapraszamy!

Załoga sklepu
TOLA